Aktuality27. 09. 2021  holstein  Nový katalog plemenných býků
 Vážení chovatelé, přinášíme vám nový katalog býků. Vybrali jsme to nejlepší z aktuální nabídky a věříme, že zvolíte ty nejlepší býky pro vaše stádo.
Katalog je k dispozici v elektronické podobě ve formátu pdf. Na požádání vám ho zašleme elektronicky nebo v tištěné podobě. Objednávky katalogu zašlete na info@ggi-czech.cz Můžete si jej také volně stáhnout na adrese:

https://ulozto.cz/file/LIMtiEHLlsYH/katalog-ggi-czech-2021-pdf#!ZJMzLmR2AJDjAGIvAmAuLmqvAzIyBRuMp2kPGJuYZ2M1Kmx5MD==


09. 09. 2021  holstein  Noví býci v nabídce
 Od září budeme nabízet nové špičkové býky, kteří rozšíří naše portfolio býků o další výbornou genetiku. Jedná se o reda Flight Red, aktuální jedničku gTOP v SRN. Druhým novým býkem je Dublin, který nabízí vyváženou kombinaci všech sledovaných znaků a v SRN je prioritně využíván na jalovice jako otec nové generace úspěšných krav.


17. 08. 2021  holstein  Výsledky genomických býků v Německu – srpen 2021
 Jedničkou zůstává Foreman NBR 058. Dosažení hodnocení gRZG 170 jej řadí mezi nejúspěšnější býky historie. V top najdeme deset synů Freemaxe NEO 970, nevlastních bratrů Foremana. Dalším úspěšným otcem nových býků je VH Crown s dvaceti syny, z nichž je osm nových v top. Z Red Holsteinských býků je na vrcholu Flight Red s malým náskokem před Atoll Red a Ginger RED 781


1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight