Aktuality21. 10. 2022  holstein  Noví býci v nabídce
 Dnes si představíme nové býky z portfolia GGI CZECH dostupné pro chovatele od října 2022. Býky jsme vybírali s důrazem na potřeby chovatelů v ČR. Vysoká produkce mléka a složek je zde kombinována s pevným zdravím a vhodností potomstva do robotizovaných stájí. V původu najdeme špičkové býky ze všech významných populací a věříme, že novinky splní vaše náročné požadavky na otce nové generaci špičkových plemenic .
Dne si představíme býky Ripley, Crunch, Finch a Hottop P.


11. 10. 2022  holstein  Vlna nových býků
 V říjnu 2022 nastane mimořádná situace. Dojde k radikálnímu rozšíření naší nabídky. K registraci je připraveno dvanáct nových býků. Jedná se převážně o mladé genomicky selektované býky v počátcích produkce ID. Byli vybráni na základě požadavku chovatelů z ČR. Předností je vysoká produkce mléka a složek, výborný zdravotní stav potomstva, ekonomický potenciál a připravenost na nové technologie. Postupně vás seznámíme se všemi novinkami, ale už teď jsou informace o všech dostupná na našem webu v sekci katalog. Dnes se zaměříme na býky Giro, Poker a Belmondo.


10. 10. 2022  holstein  Nový katalog býků 2022 je k dispozici
 Vážení chovatelé, přinášíme vám nový katalog býků. Vybrali jsme to nejlepší z aktuální nabídky a věříme, že zvolíte ty nejlepší býky pro vaše stádo.
Katalog je k dispozici v elektronické podobě ve formátu pdf. Na požádání vám ho zašleme elektronicky nebo v tištěné podobě. Objednávky katalogu zašlete na info@ggi-czech.cz Můžete si jej také volně stáhnout na adrese:

https://ulozto.cz/file/RUY2JPvbSLUh/katalog-ggi-czech-2022-08-pdf#!ZGpjMGR1MJSyZJSyMwx3A2L5MzIunSIZH29zG0EbI05FMJZ2


arrowLeft ... 4 5 6 7 8 9 10 ... arrowRight