Aktuality13. 10. 2020  holstein  Nový katalog v tištěné podobě
 Dnes byl dokončen tisk nového katalogu plemenných býků. Pokusíme se distribuovat ho mezi chovatele co nejdříve. Dále nabízíme zaslání katalogu v elektronické podobě, případně zašleme na požádání tištěný katalog na vaši adresu poštou. Požadavky na zaslání katalogu prosím zasílejte na info@ggi-czech.cz .


13. 10. 2020  holstein  Covid-19 druhá vlna.
 Stejně jako z jara procházíme složitým obdobím. Proti nákazová opatření se výrazně zpřísňují a kontakty jsou stále více omezovány. Chceme všechny naše zákazníky ujistit, že naše firma provádí všechna opatření zamezující šíření viru. Kontakty s chovateli jsou omezené, ale naše činnost pokračuje. Stále nabízíme špičkovou genetiku vhodnou do našich chovů. Naši býci jsou používáni jako otcové nové generace plemeníků i u konkurenčních organizací. Zkušenosti s kvalitou potomstva mají mnozí naši chovatelé.


30. 09. 2020  holstein  Nový katalog plemenných býků
 Nový katalog je připraven k distribuci. Najdete zde špičkové plemeníky všech plemen, kteří splňují ty nejnáročnější požadavky chovatelů. V nejbližší době bude připravena i tištěná verze. Všechny případné dotazy rádi zodpovíme. Těšíme se na setkání a diskuzi nad novým katalogem.

Elektronickou verzi je možné stáhnout zde:
https://uloz.to/file/uyV4vD1lMmdc/katalog-ggi-czech-2020-pdf


1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight