Aktuality25. 10. 2023  holstein  Říjnové novinky
 Registrovali jsme pro vás nové býky z posledního hodnocení. Tři černostrakaté býky a jednoho reda. Všichni jsou nositelé unikátních kombinací genů vhodných pro obohacení naší populace holštýnského skotu. K dispozici budou od měsíce listopadu a věříme, že své kvality potvrdí i při prosincovém hodnocení. Podrobnější informace níže.


17. 08. 2023  holstein  Srpnové výsledky holštýnských býků v ČR
 Srpnové hodnocení opět potvrdilo dominantní vliv německého šlechtění na naši populaci. V TOP 10 genomických býků je pět synů a jeden vnuk Semina. Přidejme dva syny býka Foreman a naši červnovou novinku býka Picard a můžeme konstatovat, že devět z deseti nejlépe hodnocených býků, má v původu některého z našich plemeníků. V hodnocení prověřených býků se stále drží výborně Garido s SIH 145. V naší oficiální TOP zatím chybí pro nedostatečný počet hodnocených podniků v exteriéru. Garido je intenzivně využíván ve všech evropských populacích a stále má vysoký potenciál pro chovatele. Podrobné hodnocení našich býků najdete níže, nebo nahlédněte do našeho katalogu býků na webu, kde jsou vždy aktuální data.


16. 08. 2023  holstein  Aktualizace webových stránek
 Provedli jsme aktualizaci plemenných hodnot, v naší nabídce, u hoštýnských a red holštýnských býků podle srpnových výsledků. U mnoha býků došlo k navýšení plemenných hodnot. Dále pro vás připravujeme mnoho žhavých novinek pro podzimní období, ktré budeme postupně přidávat do našeho portfolia. 


1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight