Aktuality20. 04. 2022  holstein  Potvrzení správné volby
 
V minulých letech jste moli v naší nabídce najít mladé býky Casino, Garido a Rafting. Mnozí z vás jste je úspěšně využili a teď nastává okamžik pravdy, kdy jsou zveřejňována pevná data těchto býků podle kvality potomstva. Všichni výše uvedení býci prokázali své kvality i v mezinárodním srovnání. V SRN jsou do 15 místa aktuální top prověřených holštýnských býků. V ČR nejsou součástí oficiální top pro nesplnění požadavků na počet hodnocených dcer, ale i tak mají hodnoty SIH na úrovni nejlepších. Tito prověření býci nabízí potvrzenou kvalitu vhodnou do našich stájí za velmi rozumnou cenu. Využitím jejich ID posílíte konkurenceschopnost vašeho stáda.
A nyví k jednotlivým býkům.


12. 04. 2022  holstein  Aktualizace dat
 Po dubnovém zveřejnění výsledků býků jsme aktualizovali informace u všech aktivních býků na našem webu. Věříme že si vyberete. 


12. 04. 2022  holstein  Mezinárodní úspěch býka Power
 Red holštýnský býk POWER RED 707 byl populární již jako genomický plemeník. Nasazen byl v několika špičkových populacích. Také v ČR jsme měli možnost ho používat. S postupem času prokázal své kvality a vyšvihl se mezi špičku prověřených redů v SRN. Dcery se pravidelně účastní výstav a soutěží holštýnského skotu.
Naposledy najdeme potomstvo na přehlídce EXPO Bull 2022 konané ve dnech 25. a 26. března 2022 ve Švýcarsku. Jejíž součástí byla i Národní výstava Holštýnského a Red Holštýnského skotu Švýcarska. Power byl zastoupen větším počtem dcer, které se výborně prosadily.
V kategorii prvotelek se úspěšně umístili plemenice Flo-Red a Power Katrisha. Katrisha byla oceněna také za nejlepší vemeno ve své třídě. Dcera Sauterelle obsadila druhé místo mezi kravami na druhé laktaci. U starších krav byly dvě dcery Power mezi 3 nejlepšími: Baileys vyhrála tuto kategorii, Movie ji následoval na třetím místě. Díky svému vynikajícímu vemenu byla Baileys vybrána také jako národní vítězka soutěže o nejlepší vemeno.
Vzhledem k takovým úspěchům není divu, že Power je již měsíce nejpoužívanějším redem ve Švýcarsku.
(Volný překlad z článku GGI-Spermex GmbH)


1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight