Aktuality06. 11. 2019  holstein  Říjnové hodnocení genomických PH
V říjnovém hodnocení genomických býků došlo k zásadní změně. Po téměř dvou letech byl sesazen nejúspěšnější plemeník posledních let Semino NEO 749. Novou jedničkou hodnocení je býk AGRAS AUDI ET narozený v podniku Agras Bohdalov a.s. Při prvním hodnocení dosáhl výborného hodnocení gSIH 152,6. Nabízí výborný potenciál v produkci mléka a složek. Velmi slušný exteriér s důrazem na utváření končetin. I když se jedná o býka od konkurence, v původu najdeme stopu našeho plemenářského programu. Dědou tohoto býka je náš plemeník Board NXB 266, který byl v ČR široce využíván a je i otcem špičkového plemeníka Vancouver. Audi má zatím první hodnocení a uvidíme, jak se jeho PH budou v budoucnu vyvíjet, ale potenciál úspěšného plemeníka má bezesporu.


02. 10. 2019  holstein  Nový katalog
Aktuálně je k dispozici nový katalog plemenných býků. Obsahuje informace o novinkách i stálicích z minulého období. Věříme, že si všichni chovatelé vyberou ty nejlepší plemeníky pro svá stáda. Katalog je k dispozici v papírové i elektronické podobě. Kontaktujte nás na info@ggiczech.cz a rádi vám jej zašleme.


02. 10. 2019  holstein  Hledáme novou kolegyni nebo kolegu!!!
Pro rozšíření našeho teamu hledáme nové kolegy. Nabízíme zajímavou práci pro špičkovou firmu v oboru. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, komunikační schopnosti a ochotu učit se novým věcem. Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na info@ggiczech.cz ,nebo mobil 731 489 699 ing. Brokeš.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight