Aktuality12. 02. 2021  holstein  Novinky v nabídce únor 2021
 Na základě požadavků chovatelů jsme provedli registraci nových býků. K využití jsou již nachystáni býci Gamos Red (RED 789) Star P (NXB 739) a jednička genomických býků v SRN býk Gladius (NBR 035). Nově připravujeme dovoz býka Domino, který je jedním z nejpoužívanějších býků v SRN na jalovice. Býky Gamos Red a Gladius jsme vám představili v předchozím článku dnes se zaměříme na býky Star P a Domino.


22. 01. 2021  holstein  Brown-Swiss legenda - HACKER HUT 11
 Býk HACKER (HURAY x HUCOS x SIMERL) je již více než 12 tet starý a stále se intenzivně využívá. Aktuálně má více než 50 000 potomků po celém světě. Není divu, protože pokud jde o fitness, málokterý býk se mu vyrovná. Přes vysokou konkurenci patří k nejlepším býkům z hlediska dlouhověkosti a plodnosti dcery. Jeho dcery jsou středně velké, konstitučně pevné krávy s dobrou produkcí mléka, výbornými vemeny a vynikajícími končetinami. Je nositelem genu beta kaseinu A2/A2 a je vhodný pro použití na jalovice. Hacker se stal úspěšným otcem býků. Syn HAMBURG (HACKER x PADUA x HUSIR) má také výborné hodnocení na dcerách a stejně jako jeho otec nabízí unikátní znaky fitness potomstva. Pochází z extrémně dlouhověké mateřské linie. Hacker se uplatnil také jako otce matky u plemenných býků SNIPER, VACLAV, VESPA P * S a JUKOLA. Hacker se výborně hodí do čistokrevné plemenitby i křížení. Aktuálně jsou k dispozici i sexované ID.


14. 01. 2021  holstein  Novinky v nabídce od ledna 2021
 Aktualizovali jsme naše webové stránky. Nově zde najdete býky z prosincového hodnocení v Německu. Jedná se o špičkové plemeníky s vysokými PH vhodné do našich chovů a s dostupnými ID. Využitím těchto býků posunete úroveň svého stáda na vyšší úroveň a zároveň zvýšíte cenu případně prodávaných jalovic.


arrowLeft ... 5 6 7 8 9 10 11 ... arrowRight